Aydos Land
مشروع
حول

Anadolu Yakası'nın hızla gelişen bölgesi Pendik'te yeni bir proje yükseliyor.

MS Mega Yapı İnşaat tarafından geliştirilen projeye Aydos Land adı verildi. 600 konutluk projede 34 adet ticari ünite de bulunuyor.

Aydos Land, bir kentsel dönüşüm projesi olarak yükseliyor. Aydos Land projesi hayallerinizdeki daireye sahip olabilmeniz için profesyonel mimari ekip tarafından üstün uğraşlar sonucunda projelendirildi. Aydos Ormanı'na adımınız kadar yakın 10 bloğun büyük bölümü ortadaki iç avluda bulunan süs göletinin etrafında konumlandırıldı. Aydos Caddesi üzerinde bölgenin ihtiyaçları gözetilerek özel olarak projelendirilmiş 35 seçkin mağazadan oluşacak Land Cadde Çarşı, yalnızca site sakinlerinin değil, bölge halkının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek cazibeli bir alışveriş merkezi olmaya şimdiden aday.

Aydos Land, 2018 yılında tamamlanması planlanan Marmara Hastanesi metro durağına sadece 3 dakikalık mesafede yükseliyor. E-5'e 2,6 kilometre uzaklıkta inşa edilen proje, Pendik Marina ve İDO'ya 4 kilometre, sahil yoluna 4,2 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 7 kilometre mesafede yer alıyor.

معرض الصور