Beytepe Yalova
項目
關於

Beytepe tasarlanırken projenin bulunduğu lokasyonun sahip olduğu manzaradan ve doğadan ilham alındı. Tüm dairelerde manzara hakimiyeti elde edilebilmesi için, projede tam boy geniş cepheli pencereler kullanıldı. 


19.000m²lik alana kurulan Beytepe, deniz ve doğa manzaraları, Yalova’nın eşsiz güzelliğini ortaya koyarken sizlere sadece doğal bir mutluluk yaşamak kalıyor. Projenin bölgeye konumlandırılması her bir dairenin en iyi açıdan en geniş manzaraya hakim olabileceği şekilde planlandı. Tek yapmanız gereken, pencereden doğayı izlemek veya havuzlarla süslenmiş yeşillikler içinde yürüyüş yaparak huzuru bulmak. 


Beytepe , Yalova da ki en önemli mimari eserlerden biri. Prestijli yaşam sunmasının yanı sıra konumu sayesinde yatırımcısına da kısa sürede yüksek kazanç sağlayacak bir proje. 

Beytepe aynı zamanda, Yalova’nın en önemli noktasında adeta bir vitrin oluşturacak 

 

Yalova’da Yeni Bir Anlayış, Yeni Bir Yaşam Tarzı

Beyttürk sahip olduğu kalite ve deneyimiyle Yalova’ya yeni bir yaşam biçimi getiriyor. Yalova’nın eşsiz doğasından ilham alınarak tasarlanan Beytepe projesi 19.000 m2lik alan üzerine 238 daire olarak inşa ediliyor. Proje yaşam alanıyla her türlü sosyal, kültürel, sportif olanağın yanında kusursuz tasarlanmış mimari konsepti ile de dikkat çekiyor.

Projede tüm daireler mimari tasarımın avantajıyla geniş pencerelerinden uçsuz bucaksız bir manzara sunuyor. Tüm dairelerde ferahlık ve fonksiyonellik ön planda tutuluyor. Özel tasarlanmış daireler eşsiz manzarası ile size günün tüm yorgunluğunu unutturuyor.

Beytepe hayalini kurduğunuz yaşam biçimiyle ilgili beklentilerinizi daha da yükseklere taşıyor. Doğayla iç içe, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, fitness center ,sauna , yürüyüş parkuru , basketbol sahası , tenis kortu , sosyal donatıları ve güvenli site yaşamı ile yeni bir dünya yaratarak aynı zamanda eşsiz bir yatırım değeri de sunuyor.

照片庫