Farkımız

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile REAGROUPS, müşterilerinin hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerindeki eve ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

REAGROUPS’ un uluslararası pazarlama deneyimi ile projelerden yabancı uyruklu müşterilere konut, ofis ve ticari gayrimenkul satışları gerçekleştirmektedir. REAGROUPS’ un profesyonel yapısı ve uluslararası deneyime sahip satış temsilcileri, daire tercihi yapmak, ödeme planı oluşturmak ve satışı kapatmak gibi süreçleri son derece kolaylaştırıyor.

Bulunduğumuz çağ günlük hayatımızda birçok alışkanlığı değiştirdiği gibi satın alma ve satma trendlerini de yeni baştan yaratıyor. Bu trendin merkezinde ise dijital pazarlama yer alıyor. REAGROUSP ise odak noktasına dijital dünyayı yerleştirerek sosyal platformların sunduğu tüm olanakları sonuna kadar kullanıyor ve istenen hedef kitleye dünyanın neresinde olursa olsun ulaşmayı başarıyor.