HOLİBEYT (DEVRE MÜLK)
Proje
Hakkında

Mia Thermal Projesi Yalova’nın Termal bölgesinde bulunmaktadır.

Mia Thermal projesini özgün kılan, dünyaca ünlü Termal bölgesinin yanı başında bulunmasıdır. Proje içerisinde 54 adet dubleks daire bulunmaktadır. Her bir daire aynı özelliklerde olup 150 m2dir.

Proje dizayn edilirken konut sahipleri için eşsiz bir yaşam sunulmak istenmiştir. Mia Thermal içerisinde bulunan sosyal alanlarda konut sahipleri doğa ile baş başa kalacaktır.

Mia Thermal 10.000 metrekare üzerine kurulmuştur. Tarzı sıra evlerden oluşan, bölgenin villa ve daire tarzlarını aynı anda bünyesinde barındıran tek projedir. Beyttürk şirketinin hayata geçirdiği projede inşaat öncesi profesyonel araştırma ekibiyle gerçekleştirilen zemin dayanıklılık analizleri ile profesyonelliğin siz değerli müşterilerimizle buluştuğu adres olmaya devam ediyor. Termal yerleşim merkezine 3 dakika, Yalova şehir merkezine ise yalnızca 7 dakika uzaklıkta olan projemiz, şehrin gürültüsünden uzakta aynı zamanda şehir ile iç içe bir yaşamı sizlere vaat ediyor. Proje Sıpa merkezlerimizde Meşhur Termal kaplıcalarından gelen şifalı termal suyu bulunan projelerimiz ile doğa içerisinde bir yaşam sizleri bekliyor. 24 saat resepsiyon ve güvenlik görevlilerimizin bulunduğu projemizde bahçemizin bakımı için tutulan bahçıvanlar dahil olmak üzere bütün bakım ve onarım çalışmaları için profesyonel ekibimiz hizmetinizde. Proje kapsamında; bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek süper marketimiz ve ailenizle yemek yiyebileceğiniz nezih bir restoran da bulunmakta. Sosyal alanları ve çocuk parkları ile Mia Termal sizlere bir inşaat projesinden çok daha fazlasını; bir yaşam alanı sunuyor.

Fotoğraf Galerisi